Treść główna

Produkty Nasze realizacje Automatyczny węzeł strugania elementów wiat garażowych i ambon myśliwskich

Automatyczny węzeł strugania elementów wiat garażowych i ambon myśliwskich

Na zlecenie producenta domów szkieletowych, aby zwiększyć wydajność i dokładność wykonaliśmy automatyczny węzeł strugania elementów wiat garażowych i ambon myśliwskich.

Węzeł pracuje w cyklu automatycznym, z obsługą jedynie przy podawaniu desek na wejściu i układaniu przekładek na pakietach wyjściowych.

W układzie podawania przewidziano również formatowanie materiału, tzw. trimer trzypiłowy, dający możliwość precyzyjnego formatowania materiału oraz rozcinania na dwa elementy.

Prędkość do 36 m/min a co za tym idzie wydajność węzła jest dostosowana do możliwości strugarki.

Taka technologia może współpracować z szybszymi maszynami oraz może zostać rozbudowana o kolejne moduły automatycznego rozładunku (podawania) jak i automatycznego przekładkowania zmniejszając obsługę wyłącznie do kontroli nad węzłem.

Nasze produkty nie stanowią zamkniętej formy i możemy je modyfikować w zależności od wymagań oraz możliwości docelowego użytkownika.

Charakterystyczne ceny technologii, które zostały wyróżnione to: przyjazna, bezpieczna i niewymagająca wysiłku obsługa, prostota budowa przy wykorzystaniu niebanalnych rozwiązań oraz solidna konstrukcja.

Automatyczny węzeł strugania elementów wiat garażowych i ambon myśliwskich Automatyczny węzeł strugania elementów wiat garażowych i ambon myśliwskich Automatyczny węzeł strugania elementów wiat garażowych i ambon myśliwskich Automatyczny węzeł strugania elementów wiat garażowych i ambon myśliwskich Automatyczny węzeł strugania elementów wiat garażowych i ambon myśliwskich Automatyczny węzeł strugania elementów wiat garażowych i ambon myśliwskich

Skontaktuj się z nami

+48 71 314 12 11 biuro@penny.pl