Treść główna

Produkty Obrabiarki do drewna Maszyny do produkcji palet Linie do produkcji palet o wydajności powyżej 1500 palet / zmianę firmy OLIMPIA.

Linie do produkcji palet o wydajności powyżej 1500 palet / zmianę firmy OLIMPIA.

Oferowane wysokowydajne linie do produkcji palet cechują się nowoczesną, wytrzymałą konstrukcją do zastosowań przemysłowych. Producent, firma OLIMPIA, posiada doświadczenie sięgające lat 60 poprzedniego stulecia. Nasza współpraca, jak w innych przypadkach, opiera się na profesjonalnym doradztwie oraz pełnej obsłudze serwisowej gwarancyjnej jak i pogwarancyjnej. Celem producenta oraz naszym jest oferowanie produktów wysokiej jakości, trwałych, które są w stanie połączyć innowacyjność z prostotą i łatwością obsługi tworząc niezawodny system produkcji.

Dlatego też każda z linii konfigurowana jest pod potrzeby i możliwości klienta.

Linie do produkcji palet o wydajności powyżej 1500 palet / zmianę firmy OLIMPIA. Linie do produkcji palet o wydajności powyżej 1500 palet / zmianę firmy OLIMPIA. Linie do produkcji palet o wydajności powyżej 1500 palet / zmianę firmy OLIMPIA. Linie do produkcji palet o wydajności powyżej 1500 palet / zmianę firmy OLIMPIA. Linie do produkcji palet o wydajności powyżej 1500 palet / zmianę firmy OLIMPIA. Linie do produkcji palet o wydajności powyżej 1500 palet / zmianę firmy OLIMPIA.

Skontaktuj się z nami

Łukasz Misterowicz +48 507 029 320 lukasz.misterowicz@penny.pl