Main content

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2014

Firma PENNY – DOBROSZYCE Sp. z o.o. zaprasza serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska, podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA które odbędą się w dniach 16-19 września 2014 w Poznaniu. W tym roku obchodzimy jubileusz – DREMA jest już po raz 30-sty.

Targi DREMA jako największa w Europie Środkowo-Wschodniej wystawa branży obróbki drewna, po raz kolejny znalazła się na liście światowych imprez, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS. Zarówno Targi DREMA jak i FURNICA uzyskały również honorowy patronat Ministra Gospodarki. Te wyróżnienia są wyrazem wysokiej rangi wydarzeń organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, a także potwierdzeniem czołowej pozycji naszych targów wśród dedykowanych branżom obróbki drewna i produkcji mebli.

Targi DREMA i FURNICA od wielu lat stanowią okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych w najważniejszych sektorach związanych z przemysłem drzewnym i meblarskim. Podczas targów, na blisko 25.000 m kw. powierzchni wystawienniczej, prezentowana będzie kompleksowa oferta w zakresie maszyn i urządzeń dla leśnictwa, sektora drzewnego i meblarskiego, od transportu drewna poprzez jego obróbkę do zaawansowanych technologii w przemyśle meblarskim.

Our Tips