Main content

Nasze realizacje: Palety typu CP

Duży producent z powiatu bytowskiego od października produkuje palety typu CP na technologii wykonywanej przez naszych południowych sąsiadów, czesko-szwajcarską firmę Stori Mantel a dostarczanych na rynku polskim przez PENNY-DOBROSZYCE.

Jak wiadomo nie wszystkie palety z grupy CP daje się zbijać na uniwersalnych rozwiązaniach. Wspólnie z klientem udało się rozwiązać problemy, które związane są z konstrukcją np. palety CP8. Zabezpieczenie technologii w dodatkowe szablony zminimalizowało czas przezbrajania linii np. z palety CP1 na CP3 lub CP8.

Linia składa się ze zbijarki SMPA 500.2 ED, uproszczonej linii do obróbki wykończeniowej (moduł obcinania narożników) oraz transporterów powalających na odpowiednie obrócenie palety i „zamkowanie” jej na sztaplarce automatycznej. Technologia przystosowane jest pod rozbudowę do wydajności 1100 palet / zmianę. Jej położenie pozwala na wykorzystanie części hali do innych celów ponieważ cały moduł sztaplowania wraz z ciężkim transporterem wyjściowym zostały zamontowane na zewnątrz.

Our Tips