Treść główna

Produkty Nasze realizacje Nietypowe i jednorazowe palety produkowane na rozwiązaniach dostarczonych przez firmę PENNY-DOBROSZYCE Sp. z o.o.

Nietypowe i jednorazowe palety produkowane na rozwiązaniach dostarczonych przez firmę PENNY-DOBROSZYCE Sp. z o.o.

Duży producent palet z województwa zachodniopomorskiego zainwestował w linie do produkcji palet firmy Störi Mantel, której to dystrybutorem na rynku polskim jest firma PENNY-DOBROSZYCE Sp. z o.o. Warunkiem dostawy była uniwersalność oraz łatwość przezbrajania, w co oferowane przez nasz rozwiązanie wpasowało się idealnie.

Podstawą technologii jest energooszczędna zbijarka SMPA 500.2 ED, która w porównaniu do innych rozwiązań na rynku posiada dziesięciokrotnie niższe zużycie energii dające oszczędności, przy pracy jednozmianowej, ponad 10.000 zł./rocznie. Linia wyposażona jest oprócz zbijarki w moduł do obróbki wykończeniowej palet (obcinanie narożników) oraz szereg transporterów i sztaplarkę automatyczną pozwalającą również na układanie palet w tak zwany „zamek”. Całość obsługiwana jest przez dwóch pracowników. Docelowo mamy możliwość rozbudowania linii o kolejną zbijarkę podwajając wydajność.

Uzupełnieniem technologii zbijania jest automatyczna pilarka pozwalająca na precyzyjne i wydajne przygotowanie materiału (deski paletowej lub klocka paletowego). Automat do cięcia poprzecznego deski i klocka paletowego KP 500 A był również częścią dostawy.

Nietypowe i jednorazowe palety Nietypowe i jednorazowe palety Nietypowe i jednorazowe palety Nietypowe i jednorazowe palety Nietypowe i jednorazowe palety

Skontaktuj się z nami

+48 71 314 12 11 biuro@penny.pl