Main content

Nowy partner!

Nowy rok przynosi wielkie zmiany. Przedstawiamy Państwu naszego nowego partnera, włoską firmę COSMEC TECHNOLOGY, która z pewnością dla wielu jest już znana. Uzyskaliśmy zgodę na wyłączne przedstawicielstwo na rynku Polskim.

Jak z każdą partnerską firma prowadzimy pełną obsługę: sprzedaż, dostawa, montaż, uruchomienie, szkolenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Kilka słów o naszym nowym partnerze.

Cosmec Technology, produkuje maszyny od 1960 roku. Silni w swoim wieloletnim doświadczeniu i wierni swojemu międzynarodowemu wizerunkowi, Cosmec nieustannie poświęca swoje badania, aby uzyskać najwyższą jakość, technologię i niezawodność. Obecny asortyment obejmuje pilarki wielotarczowe (wielopiły) oraz plotery CNC. Będąc w stanie spełnić wymagania każdego Klienta, COSMEC może przedstawić uzyskane wyniki dwoma liczbami: obecnie ponad 6 000 pił wielopiłowych Cosmec i ponad 1 000 centrów obróbczych Cosmec działa z powodzeniem na całym świecie.

Więcej o parametrach proponowanych rozwiązań

Jeśli są Państwo zainteresowani zapoznaniem się ze szczegółową ofertą jakościowych maszyn w bardzo przystępnych cenach, zapraszamy do kontaktu.

Łukasz Misterowicz
507-029-320
lukasz.misterowicz@penny.pl

Our Tips