Treść główna

Pilarki do cięcia poprzecznego z obsługą ręczną PWK 60/70

Pilarki te przeznaczone są do cięcia pryzm, bali, desek i listew z drewna iglastego i liściastego na elementy o żądanej długości. Znajdują zastosowanie zarówno przed pilarką wielotarczową do pozyskiwania wyrzynków, jak i do podziału tarcicy czy łat na zadane wymiary.

Pilarki posiadają zwartą konstrukcję spawaną i są przeznaczone do pracy ze średnim obciążeniem w zakładach produkcji drzewnej. Podstawą konstrukcji pilarek jest spawany stojan, w którym zamontowany jest wrzeciennik z piłą tarczową. Wrzeciennik napędzany jest samohamownym silnikiem elektrycznym.

Tarcza piłowa na czas cięcia jest wysuwana za pomocą siłownika pneumatycznego. Nad tarczą piłową jest zamontowana osłona dociskająca materiał, której ruch jest skorelowany z ruchem tarczy piłowej.

Na wszystkich modelach zamontowany jest silnik 5,5 kW.

Pilarka do cięcia poprzecznego z obsługą ręczną PWK 60/70 Pilarka do cięcia poprzecznego z obsługą ręczną PWK 60/70 Pilarka do cięcia poprzecznego z obsługą ręczną PWK 60/70 Pilarka do cięcia poprzecznego z obsługą ręczną PWK 60/70 Pilarka do cięcia poprzecznego z obsługą ręczną PWK 60/70

Skontaktuj się z nami

+48 71 314 12 11 biuro@penny.pl