Main content

Podsumowanie targów LIGNA

Właśnie wróciliśmy z niesamowitych targów Ligna! Nie sposób opisać wszystkiego, co mogliśmy zobaczyć, ale chcielibyśmy podzielić się kilkoma interesującymi rozwiązaniami, które zaprezentowali Nasi Partnerzy.

Firma STÖRI MANTEL wzbudziła duże zainteresowanie dzięki swoim linom do zbijania palet, zbijarce elektrycznej, optymalizerce i pilarce formatowo-panelowej. Jednak największym hitem okazała się zbijarka elektryczna, która przyciągała uwagę wielu Klientów.

Stoisko firmy NEVA mieliśmy okazję zobaczyć w dwóch lokalizacjach. Na jednym z nich była ostrzarka, pilarka taśmowa, idealna do precyzyjnego cięcia cienkich lameli, oraz klasyczny minitrak. Na drugim stoisku firma zaprezentowała dwie ostrzarki CNC w nowym wykonaniu z nowym programem.

Na stoisku DREVOSTROJ CKYNE mieliśmy możliwość spotkania i rozmowy na temat najnowszych technologii. Nasz partner zaprezentował ostatnie realizacje, które zainteresowały odwiedzających z Polski.

Z naszym nowym partnerem, firmą BARTON, mieliśmy okazję kilku spotkań z klientami. Zaprezentowali oni różne modele pilarek taśmowych, wózki do pilarek taśmowych oraz pilarki poziome do rozkroju drewna. Jesteśmy pod wrażeniem ich innowacyjnych rozwiązań.

Na stoisku SKYWOOD znaleźliśmy kompletną technologię, obejmującą trak tarczowy, wielopiłę oraz układ obracania deski z centrowaniem. To było niezwykle imponujące!

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i podzielili się z nami swoimi uwagami. Targi Ligna były dla nas niezwykle inspirujące i dają nam jeszcze większą motywację do tworzenia przemyślanych rozwiązań w branży drzewnej i nie tylko. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji (26-30.05.2025)!

—————————————–
ul. Trzebnicka 20, 56-410 Dobroszyce
+48 71 314-12-11
biuro@penny.pl
www.penny.pl

Our Tips