Treść główna

Porady Pakowanie towarów Jak przygotować towar do transportu?

Jak przygotować towar do transportu?

Każdy producent lub dystrybutor, którego zadaniem jest przygotowanie towaru do transportu staje przed wyzwaniem jak najlepszego zabezpieczenia produktów, aby dotarły do klienta w nienaruszonym stanie.

Często zdarza się, że mimo starannego przygotowania palety z towarem dochodzi do uszkodzenia podczas dociągania pasami transportowymi i krawędzie zostają wgniecione.
Zdarza się, że produkty ulegają osunięciom bez odpowiedniej stabilizacji lub narożniki mają ubytki.

Po co Ci kątowniki do zabezpieczania krawędzi?

Przychodzimy do Was z gotowym rozwiązaniem, które pozwoli Wam zapobiec wszelkiego rodzaju otarciom, wgnieceniom, uszczerbkom rantów Waszych pakunków.

Dziś słów kilka o kątownikach z tektury litej, czyli rozwiązaniu prostym i lekkim, ale bardzo wytrzymałym na działania mechaniczne.

Zadaniem kątowników produkcji Penny Dobroszyce jest zabezpieczenie brzegów i rogów towarów podczas ich pobytu na magazynie i w dalszym transporcie. Użycie tego rodzaju ochrony zapewni, że sytuacje związane wgnieceniami pod naporem taśm zabezpieczających oraz przypadkowe ubytki mechaniczne nie będą mieć więcej miejsca, gdyż nasza tektura nie odkształca się.

Dodatkowym atutem stosowania kątowników naszej produkcji jest możliwość układania palet jedna na drugiej, co pozwala na oszczędność miejsca w halach magazynowych.

Kątowniki mogą być stosowane do zabezpieczania każdego rodzaju produktu.
Jedynym ograniczeniem jest kształt ładunku.

W Penny Dobroszyce przykładamy szczególną wagę do stosowania najwyższej jakości ekologicznych materiałów, aby wyeliminować ilość śladu węglowego i mieć istotny wkład w ochronę środowiska. 

Nie inaczej jest podczas produkcji kątowników z tektury litej, gdzie wykorzystujemy papier typu Kraft.

Tego rodzaju papier wytwarzany jest z włókien pierwotnych lub jest pochodzenia wtórnego, co pozwala na poddanie go dalszemu recyklingowi.

Kątowniki składają się wielu warstw tego papieru, a podczas produkcji poddawane są działaniu siarczanów, co czyni je niezwykle wytrzymałymi i odpornymi na uszkodzenia.

W zależności od tego jakiej ochrony wymagają Wasze towary, możemy zaproponować Wam dodatkowe wzmocnienie kątowników, których struktura będzie jeszcze bardziej wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne. Bez obaw możecie używać ich w chłodniach, gdyż są dodatkowo pokryte polietylenem i  nie ulegają zniszczeniu w niskich temperaturach i pod wpływem wilgoci.

W naszej ofercie znajdziecie kątowniki:

  • Kątowniki tekturowe
  • Kątowniki PP

Penny Dobroszyce proponuje Wam produkt o niezwykle trwałych parametrach, który pozwoli na zabezpieczenie Waszych produktów w trakcie magazynowania, transportu, składowania, które możecie użyć w halach, chłodniach, mroźniach lub na zewnątrz.

Dzięki zastosowaniu kątowników uniknięcie przebarwień i wyblaknięć towaru, gdyż tektura nie przepuszcza promieni UV.

Decydując się na kątowniki naszej produkcji otrzymujecie wysokiej jakości, ekologiczne zabezpieczenie, które gwarantuje bezpieczeństwo i zapewnia odpowiednie usztywnienie. 

Stosując kątowniki  Penny Dobroszyce w pewnością uda Wam się wyeliminować straty, które wynikają z nieprawidłowego transportu, nieuwagi personelu lub niewłaściwego magazynowania.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z pełną ofertą kątowników z tektury litej na naszej stronie tutaj: https://penny.pl/katowniki-do-zabezpieczania-krawedzi-pakowanych-ladunkow/ lub do kontaktu z naszym działem sprzedaży, gdzie nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiednie dla Was rozwiązanie lub spersonalizować zamówienie.