Treść główna

Porady Lasery Jaki jest najlepszy wskaźnik laserowy do wskazania punktu przyklejania etykiety na lakierowanej obudowie pralki?

Jaki jest najlepszy wskaźnik laserowy do wskazania punktu przyklejania etykiety na lakierowanej obudowie pralki?

Rodzina laserów ZTW naszej ofercie znaleźć można szeroką gamę wskaźników laserowych z projekcją punktu produkowanych przez naszego partnera, niemiecką firmę Z-Laser. W zależności od środowiska pracy, niezbędnej mocy lasera, sposobu jego zasilania, koloru projekcji, dobrać można idealne urządzenie spełniające konkretne wymagania.

W przypadku producentów AGD najlepszym rozwiązaniem będą na pewno lasery z rodziny ZT. Są to lasery zasilane sieciowo charakteryzujące się bardzo kompaktowymi wymiarami Ø14x70mm. Pozwala to na swobodne zainstalowanie wskaźnika nawet w najmniej przystępnych miejscach. Lasery z rodziny ZT jako jedyne w ofercie pozwalają na swobodną wymianę głowicy optycznej, dostępne mamy optyki punktu, linii, linii z punktem, krzyża. Występują w dwóch wariantach mocy 3mW i 5mW. Posiadają również regulację fokusu za pomocą dostarczonego narzędzia dzięki czemu możemy uzyskać idealnie ostrą projekcję. Występują tylko z projekcją w kolorze czerwonym. Warto również zaznaczyć, że lasery z rodziny ZT charakteryzuje bardzo przystępna cena zakupu.