Treść główna

Porady Pakowanie towarów Zalety użytkowania paskowacza elektrycznego ZAPAK ZP93/ZP97.+

Zalety użytkowania paskowacza elektrycznego ZAPAK ZP93/ZP97.+

Wielu klientów zastanawia się, jak usprawnić proces pakowania w swojej firmie. Wszędzie tam, gdzie do spinania palet / ładunków / skrzyń wykorzystywana jest taśma PP lub PET, doskonałym rozwiązaniem jest użytkowanie paskowacza elektrycznego ZAPAK.

Paskowacz ten pozwala w szybki sposób naprężyć oraz zgrzać taśmę PP lub PET. Z procesu pakowania naturalnie wyeliminowane zostają zapinki druciane lub spinki blaszane, co wydatnie obniża koszty pakowania. Paskowacz ZAPAK charakteryzuje się niską masą (3,4kg razem z baterią), łatwą, intuicyjną obsługą a odpowiednia eksploatacja zapewnia długą, bezproblemową pracę.

Paskowacz ZAPAK jest nowoczesnym urządzeniem wyposażonym w silnik bezszczotkowy oraz baterię Bosch 18V, 4,0Ah, która zapewnia nawet do 420 cykli z jednego ładowania. W zestawie jest też szybka ładowarka, która naładuje baterię w zaledwie 30 min.

Wszystkim naszym obecnym jak i przyszłym klientom polecamy wybór paskowaczy ZAPAK. Na pewno w ten sposób usprawnicie cały proces pakowania a Wasi kontrahenci docenią estetykę spakowanego towaru!!!