Treść główna

Sortowniki trocin i zrębki

Nasz wieloletni partner w swojej ofercie poza kompleksowymi rozwiązaniami również w zakresie odprowadzenia odpadów czy raczej produktów ubocznych oferuje również pojedyncze segmenty technologii. Prezentowane sortownie pozwalają na przesortowanie od 40 do 180 mp (metrów przestrzennych) na różne frakcje w zależności od ilości i wielkości sit.

Sortownie pozwolą mam podzielić produkt uboczny a co za tym idzie w lepszy sposób go wykorzystać lub drożej sprzedać do dalszej obróbki.

Jak powszechnie wiadomo odpowiednia wielkość zrębki oraz jej czystość kwalifikuje w jakiej gałęzi może zostać użyte a co za tym idzie jakich zysków możemy się spodziewać.

Sortownie firmy DŘEVOSTROJ ČKYNĚ pozwalają na dolosowanie się do potrzeb klienta (odbiorcy wymaganej frakcji).

Na życzenie klienta, urządzenie może być wyposażone w różną liczbę ekranów (sit) z jakichkolwiek otworów (średnic i kształtów). Napęd maszyny stanowi silnik poprzez pasek klinowy. Wszystkie ruchome części mechanizmu napędowego są zabezpieczone osłonami. Do urządzenie możliwe jest dopasowanie lub produkcja nowych tras transportowych w wymagane miejsce składowania.

Sortowniki trocin i zrębki Sortowniki trocin i zrębki Sortowniki trocin i zrębki Sortowniki trocin i zrębki

Skontaktuj się z nami

Łukasz Misterowicz +48 507 029 320 lukasz.misterowicz@penny.pl