Main content

Szukajcie, a znajdziecie

Szukajcie, a znajdziecie powiadają.

No i znaleźliśmy…

Jakiś czas temu na naszym fanpagu pojawiło się ogłoszenie w sprawie pracy i rzeczywiście udało nam się zrekrutować fantastycznie zapowiadającego się pracownika!

Na pokładzie Penny Dobroszyce oficjalnie witamy Karola Bielawskiego, który o początku stycznia dołączył do naszego zespołu jako Konstruktor Maszyn i Technologii.

Karol jest konstruktorem nie tylko z wykształcenia, ale i z pasji.

W wolnej chwili zajmuje się projektowaniem maszyn skrawających do stali i nie tylko. Rok temu udało mu się zbudować wiertarkę stołową 1.5kW.

Karol zbudował także kolumnę rektyfikacyjną z całą szafą sterowniczą, umożliwiającą regulację grzaniem, refluksem i kontrolą temperatury w każdym etapie procesu destylacji. Skąd taki pomysł? Karol z wykształcenia jest inżynierem chemicznym i procesowym, więc sentyment do chemii zdecydowanie pozostał.

Prywatnie bardzo lubi motoryzację, a w wolnym czasie „grzebie przy autach”.

W sierpniu 2020 r. odrestaurował karoserię Hondy CRX Del Sol.

Praca zaszła na tyle daleko, iż zdarł cały lakier do gołej blachy i położył białą perłę z palety Toyoty w przygotowanym odpowiednio garażu.Efekt był zaskakujący!

Dodatkowo Karol od prawie 3 lat uprawia Krav Magę. Obecnie po wielu egzaminach jest bliski osiągnięcia niebieskiego pasa (kolejne to już brązowy i czarny), a także regularnie biega. Na swoim koncie ma już przebiegnięty półmaraton, a na ten rok postawił sobie za cel pokonanie maratonu!

Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła tak kreatywna, ambitna i pełna pasji osoba.

Karolowi życzymy wielu sukcesów zawodowych, ale również i tych prywatnych!

Our Tips