Main content

Drevostroj Ckyne

Koniecznie musisz zobaczyć to video!

Krótki film prezentujący doskonałe rozwiązania technologiczne i możliwości produkcyjne naszego czeskiego partnera, firmy Drevostroj Ckyne. Wystarczy kliknąć w link – https://www.youtube.com/watch?v=3ftjIQREXcU

Firma PENNY-DOBROSZYCE z dumą jest przedstawicielem czeskiej firmy Drevostroj Ckyne na polskim rynku. To obecnie największy producent maszyn, rozwiązań technologicznych i automatyki przemysłowej w Republice Czeskiej.

Historia Drevostroj Ckyne sięga 1951 roku, kiedy to zaczynali jako mały warsztat remontowy. Od tego czasu stała się nowoczesnym zakładem, cenionym w Europie i blisko współpracującym z renomowanymi producentami maszyn do obróbki drewna, takimi jak austriacki Springer czy niemiecki EWD.

Firma Drevostroj Ckyne posiada certyfikaty jakości zgodnie z normą CSN EN ISO 9001:2001. Ze względu na wielkość rynku Republiki Czeskiej, eksportuje swoje produkty między innymi do Słowacji, Białorusi, Niemiec, Estonii, Austrii, Francji i oczywiście do Polski.

– Oferta Drevostroj Ckyne obejmuje:
– Automatyczne systemy obrzynania;
– Linie manipulacyjne i sortownicze dla dłużyc i kłód (plac surowca);
– Linie sortowania i pakietowania desek;
– Kompleksowe budowanie technologii przerobu drewna;
– Systemy odprowadzania i sortowania materiału bocznego i odpadowego.

Jeśli szukasz zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego, firma Drevostroj Ckyne to doskonały wybór!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat ich oferty i dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu:
+48 507-029-320
maszyny@penny.pl

 

Our Tips