Main content

Poznaj nas

Poznaj naszego niezawodnego pracownika Kacpra! 

Kacper dołączył do naszego zespołu jako praktykant, ale tak bardzo zachwycił nas swoją pracowitością i zaangażowaniem, że po zakończeniu praktyk postanowiliśmy zatrzymać go na stałe. Obecnie pełni funkcję ślusarza warsztatowego / montera maszyn i urządzeń. Jego umiejętności techniczne i precyzja sprawiają, że każde zadanie wykonuje perfekcyjnie. 

Poza pracą, Kacper jest zapalonym miłośnikiem gier komputerowych. Jego pasja do wirtualnych światów jest nieodłączną częścią jego życia. Kiedy ma wolny czas, najchętniej spędza go w gronie przyjaciół i kolegów, gdzie mogą wspólnie podjąć się kolejnych wyzwań i przygód.

Należy podkreślić, że Kacper jest nie tylko członkiem naszego zespołu, ale także ambitnym uczniem. Kontynuuje naukę w zaocznym liceum ogólnokształcącym, co pokazuje jego zaangażowanie w rozwijanie się zarówno w sferze zawodowej, jak i edukacyjnej. Może za parę lat Kacper zostanie konstruktorem w naszej firmie… Z pewnością praktyki i aktualna praca pomogą mu podczas zdobywania wykształcenia.

Bardzo cieszymy się, że Kacper jest częścią naszej firmy.

Jak sami widzicie, czasami praktyki u nas mogą się przedłużyć. 

 

Our Tips